Karasu da Neler mi Yap覺l覺r ?

 

Karasu 'da Neler mi Yap覺l覺r ?

ACARLAR LONGOZU : Dünya' n覺n en büyük 2. Longozu Karasu'dad覺r .Acarlar Longozu'nda rengarenk çiçekler , longoz üzerinde açan Nilüferler. Ördekler, kazlar, bir sürü sevimli havyan覺 burada görebilirsiniz. Deniz bisikleti ile tur atabilir, kendin piir kendin ye ile ailenizle birlikte piknik yapabilirsiniz. Bu doa harikas覺n覺 görmeden sak覺n Karasu'dan ayr覺lmay覺n..

 

MADEN ELALES襤: Orman覺 , yeili özleyen , doa ile babaa kalmak isteyen, yaz覺n s覺ca覺nda deredeki serin sularda yürüyerek serinlemek isteyen ve mis gibi oksijeni içine çekerek güzel bir yürüyü yapmak isteyenler için Maden Deresi kusursuz bir alternatif. Burada tracking yapabilir, piknik alanlar覺da piknik yapabilir, alabal覺k tesisinden taze bal覺k alabilirsiniz.

 

KÜÇÜK BOAZ: Yine yeil ve mavinin bulutuu yerdeyiz. Küçükboaz sizlere yürüyü yapma, piknik ve park alanlar覺 ile çeitli alternatifler sunuyor.

 

YEN襤 MAHALLE: Karasu'das覺n覺z ve can覺n覺z bal覺k yemek istedi . Taptaze bal覺klar覺 ve mükemmel misafirperverlii ile Yeni Mahalledeki sala restoranlarda Sakarya Nehri'ne kar覺 bal覺覺n覺z覺 yiyebilir kendinizi nehrin dinginliine b覺rakabilirsiniz.

 

Günün yorgunluunu atmak için közde piirilmi Türk Kahvesi ve Buz gibi Elma Sodas覺 için yine

Yeni Mahalle ve daha fazlas覺...